O CALCICHEW

 O CALCICHEW D3 500 mg/200 IU, žvýkací tablety

calcichew

 

Přípravek Calcichew D3 500mg/200 UI se podává při nedostatku vápníku a vitamínu D.

1 tableta obsahuje optimální jednorázovou dávku.

Tabletu můžete rozkousat a zapít nebo vycucat.

Žvýkací tableta obsahuje silici oplodí sladkého pomeranče, která jí dodává pomerančovou příchuť.

Pozadi-O-calcichew-575

 

Calcichew – prevence a léčba při nedostatku vitaminu D a vápníku.

Obecně se uvádí, že se množství vápníku z podané dávky do 500 mg vstřebává poměrně rychle. Při vyšší podané dávce vápníku (nad 500 mg) se množství vstřebaného vápníku zvyšuje pomaleji. Požadovaná denní dávka vápníku by se proto měla rozdělit do několika dávek s maximální jednorázovou dávkou 500 mg.

Jedna tableta CALCICHEW D3 500 mg/200 IU obsahuje 500 mg vápníku a 200 IU vitaminu D3. Doporučená dávka přípravku je při nedostatku vápníku a vitamínu D jedna tableta 1-3 krát denně, pro děti 1-2 tablety denně. Přípravek není vhodný pro děti do 4 let.

Pro dobrý efekt léčby nedostatku vitaminu D a vápníku dodržujte doporučené dávkování přípravku CALCICHEW D3 500 mg/200 IU, tak, jak je uvedeno v příbalové informaci nebo jak Vám to doporučil Váš ošetřující lékař. Je známo, že pokud si pacienti neuvědomují prospěšnost prevence a/nebo léčby nedostatku vápníku a vitaminu D, jejich důslednost v dodržování preventivního a/nebo léčebného režimu časem klesá. To platí také pro stavy spojené s nedostatkem vápníku a vitaminu D.

 

Čtěte prosím pečlivě příbalovou informaci.

CZ/CD3/1701/0001a

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie dle podmínek zde.

Souhlasím Více informací